Urbšanas iekārtu noma

Kāpēc pirkt, ja var iznomāt?
Jaudīga profesionālā tehnika urbšanai un zāģēšanai
Instrumenti vienmēr apkopti un darba kārtībā
Darīt pašam — tā ir bauda!

Tiem, kuri prot paši

Uzticēt urbšanas darbus profesionālam meistaram ir labāk un drošāk, jo tā ir prasme, kura jāapgūst. Tomēr, ja ir vēlme un vajadzība, ir iespējams urbjus arī iznomāt un veikt visus darbus patstāvīgi.

Par "DrilleR" piedāvātajām tehnikas nomas iespējām zvaniet pa telefonu vai rakstiet uz e-pastu — info@driller.lv
cauruma urbšana garāžas sienā

Urbšanas iekārtu ar dimanta kroņubjiem noma

hilti urbis caurumu urbšanai sienās

Hilti DD 150

Urbšana turot rokās vai piestiprinot pie statīva.
Strādā ar ūdens padevi.
Maks. diametrs: 162 mm
Pieejamie kroņi: 52-162 mm
Nomas cena:
40€ dienā
jaudīga profesionālā urbšanas tehnika

Hilti DD 200

Urbšana piestiprinot pie statīva.
Strādā ar ūdens padevi.
Maks. diametrs: 400 mm
Pieejamie kroņi: 52-400 mm
Piedāvājam arī īpašu adapteri, kas ļauj urbt un vienlaikus izmantot putekļu sūcēju (bez ūdens izmantošanas). Ir iespējams izurbt caurumus līdz pat 400 mm diametrā.
Nomas cena:
50€ dienā
liela diametra hilti urbis ar dimanta kroni

Hilti DD 500

Urbšana piestiprinot pie statīva.
Maks. diametrs: 600 mm
Pieejamie kroņi: 120-600 mm
Nomas cena:
100€ dienā

Urbšanas darbu fotogalerija

profesionāla cauruma urbšana betona virsmā divi meistari urbj caurumu ar hilti profesionālo urbi cauruma urbšana ēkas betona ārsienā meistars urbj liela diametra caurumu ēkas ķieģeļu sienā liela diametra caurumi izurbti dzelzsbetona kanalizācijas konstrukcijās cauruma urbšana garāžas sienā driller meistars urbj caurumu ēkas sienā cauruma urbšana betona sienā ar hilti dimanta kroņurbi divi meistari urbj sienā caurumu ar dimanta kroņurbi cauruma urbšana būvlaukumā meistars urbj caurumu ēkas grīdā meistars urbj caurumu ēkas grīdā ar dimanta kroņurbi bezputekļu caurumu urbšana izmantojot dimanta kroņurbi un putekļu nosūcēju sienā izurbts caurums ar gludām malām Driller meistars ar urbi urbj sienā apaļu caurumu profesionāla cauruma urbšana grīdā ar dimanta kroņurbi izurbts apaļš caurums ēkas ārsienā ar urbi caurumā cauruma urbšana ēkas sienā liela diametra cauruma urbšana izurbti liela diametra caurumi būvobjektā meistars urbj caurumu virs piekaramajiem griestiem apaļš caurums izurbts ēkas ārsienā betona sienā izurbts apaļš caurums cauruma urbšana guļbūves sienā esošā baļķī apaļš caurums izurbts ēkas grīdā liela diametra cauruma urbšana armēta betona ēkas pamatos driller meistari urbj caurumus ēkas betona pamatos ventilācijas cauruma urbšana virtuves sienā cauruma urbšana mūrētos laukakmeņu pamatos liela diametra cauruma urbšana ēkas sienā cauruma urbšana ēkas sienā ar pacēlāju cauruma urbšana ēkas sienā lielizmēra cauruma urbšana gatavošanās ailas zāģēšanai ēkas betona pamatos izurbjot caurumus liela diametra caurumi ēkas betona konstrukcijā cauruma urbšana būvlaukumā meistars urbj caurumu ēkas būvlaukumā cauruma urbšana ēkas betona sienā cauruma urbšana betona sienā meistaram stāvot līdz potītēm ūdenī liela diametra cauruma urbšana ēkas pagraba ķieģeļu sienā cauruma urbšana būvlaukumā cauruma urbšana ēkas ārsienā meistaram ar urbi stāvot uz trepēm guļbaļku ēkas sienā izurbts caurums ar gludām malām un bez putekļiem cauruma urbšana ķieģeļu ēkas ārsienā ar pacēlāju liela diametra cauruma urbšana ēkas pamatos ar dimanta kroņurbi ēkas betona sienā izurbts caurums ar gludām malām lielizmēra cauruma urbšana ar liela diamtera urbi ēkas betona sienā maza diamtera kabeļiem paredzēti caurumi ēkas ārsienā liela diamtera cauruma urbšana biroja griestos ar putekļusūcēju trīs svaigi izurbti caurumi ēkas betona sienā betona plākšņu celiņā izurbti caurumi cauruma urbšana ēkas sienā no ārpuses ar liela diamtera kroņurbis svaigi izurbts caurums ēkas sienā ar gludām malām liela diametra cauruma urbšana sienā pie griestiem cauruma urbšana biroja sienā bez putekļiem un plaisām un ar gludām malām divi meistari urbj divus liela izmēra caurumus ēkas sienā ar dimanta kroņurbjiem ēkas ārsienā izurbts caurums meistars urbj liela diametra caurumu ēkas sienā nosūcot putekļus ar putekļusūcēju

DrilleR TV — video par mūsu ikdienu

Ja jums ir pieredze urbšanas darbu veikšanā, bet nav savas profesionālas dimanta urbšanas iekārtas, uzņēmums DrilleR piedāvā šādu iekārtu izīrēt.

Dimanta urbšanas iekārtas noma jums būs izdevīga, ja nepieciešams urbt lielāku skaitu caurumu, vai arī, ja ceļš līdz urbšanas vietai no Rīgas ir pārāk tāls, lai atmaksātos nolīgt meistaru. Vienmēr, protams, ir labāk paļauties uz profesionāli, jo dimanta urbšanas iekārtas ir specifiski instrumenti, darbā ar kuriem nepieciešama pieredze un zināšanas, kas iegūstamas tikai ilgā un daudzveidīgā praksē. Tādēļ pirms nomāt izvērtējiet vai lētāk nav samaksāt profesionālim, kurš darbu izdarīs tīri un ātri, padalīsies ar pieredzi, ieteiks labāko risinājumu, pratīs iekārtu pareizi lietot un noregulēt, turklāt uzņemsies pilnu atbildību par darba rezultātu. Un pats galvenais, ka jums nebūs jāraizējas par dimanta urbšanas iekārtas saglabāšanu teicamā tehniskajā stāvoklī.
Pirms dimanta urbšanas iekārtas nomas ņemiet vērā, ka nomniekam ir jāuzņemas pilna finansiālā atbildība par ierīces tehnisko stāvokli. Jebkuri bojājumi, kas ierīcei būs radušies nepareizas apiešanās vai nejaušu negadījumu dēļ, nomniekam būs pilnībā jāatlīdzina.

Dimanta urbšanas iekārtas ir profesionāli, jaudīgi un moderni darbarīki ar kuriem ērti un viegli veikt urbumus jebkurā leņķī, jebkurā materiālā un plašā diametru spektrā. Tiem ir zems trokšņa līmenis, bet urbuma malas ir gludas. Lai saņemtu papildus informāciju par iespējām iznomāt dimanta urbšanas iekārtas, lūdzu sazinieties ar DrilleR.
Driller logo monohromatisks
Zvani tūlīt
Darba laiks
Pirmd-Sest: 8-17
Strādājam
visā Latvijā


SIA "DrilleR"
Reģ.nr.: 40103911458
PVN reģ.nr.: LV40103911458
Brīvības gatve 261-1, Rīga, LV-1006

AS "Swedbank"
LV28HABA0551040293119

E-pasts:
info@driller.lv
administracija@driller.lv