Urbšana

Profesionāla un jaudīga urbšanas tehnika ar dimanta kroņiem
Urbjam caurumus  diametrā no 20mm līdz 1 metram
Urbjam jebkurā materiālā — betonā, dzelzsbetonā, kokā, asfaltā, laukakmenī utml.
Urbjam klusi un gludi, bez vibrācijas, neradot plaisas un savācot putekļus.

Urbjam “pa smuko”

No vismazākā cauruma līdz vislielākajam — "DrilleR" vīriem pa spēkam ir viss, jo bagāžā ir bagāta pieredze un jaudīga tehnika.

Materiālam nav nozīmes — vienalga vai tas ir asfalts, vai dzelzsbetons — mūsu urbji ir asi, bet meistari pieredzējuši, un pilni apņēmības.

Īpašu uzmanību pievēršam tīrībai — kur vien tas ir iespējams, savācam putekļus ar īpašu putekļu sūcēju jau urbšanas darbu gaitā.

Mūsu klienti zina — uz "DrilleR" var droši paļauties.
betona urbšana (liela izmēra cauruma urbšana grīdā)

Cik maksā izurbt caurumu?

Urbšanas cenas

DrilleR komanda ir gatava uzņemties jebkura apjoma pasūtījumu.

Mēs īsā laikā bez problēmām varam izurbt gan vienu, gan vairākus tūkstošus caurumu.

Minimālā pasūtījuma cena — 50€ + PVN

Kvalitāti un precizitāti garantējam!

DrilleR piedāvājums

Saprātīgas cenas plus kārtīgi paveikts darbs.

Kāpēc izvēlēties DrilleR

  • Mēs problēmas nevis radām, bet atrisinām.
  • Uzņemamies darbus, no kuriem citi atsakās.
  • Ko apsolam — to izdarām.
  • Kvalitāte un precizitāte — tie esam mēs.
  • Firmas vadītājs pesonīgi atbild par katru meistaru.
  • Reaģējam operatīvi un spējam ātri veikt lielus apjomus.

Mūsu dimanta urbšanas darbi bildēs

Dziļš urbums pie ministru kabineta ēkas profesionāla cauruma urbšana betona virsmā divi meistari urbj caurumu ar hilti profesionālo urbi cauruma urbšana ēkas betona ārsienā meistars urbj liela diametra caurumu ēkas ķieģeļu sienā liela diametra caurumi izurbti dzelzsbetona kanalizācijas konstrukcijās cauruma urbšana garāžas sienā driller meistars urbj caurumu ēkas sienā cauruma urbšana betona sienā ar hilti dimanta kroņurbi divi meistari urbj sienā caurumu ar dimanta kroņurbi cauruma urbšana būvlaukumā meistars urbj caurumu ēkas grīdā meistars urbj caurumu ēkas grīdā ar dimanta kroņurbi bezputekļu caurumu urbšana izmantojot dimanta kroņurbi un putekļu nosūcēju sienā izurbts caurums ar gludām malām Driller meistars ar urbi urbj sienā apaļu caurumu profesionāla cauruma urbšana grīdā ar dimanta kroņurbi izurbts apaļš caurums ēkas ārsienā ar urbi caurumā cauruma urbšana ēkas sienā liela diametra cauruma urbšana izurbti liela diametra caurumi būvobjektā meistars urbj caurumu virs piekaramajiem griestiem apaļš caurums izurbts ēkas ārsienā betona sienā izurbts apaļš caurums cauruma urbšana guļbūves sienā esošā baļķī apaļš caurums izurbts ēkas grīdā liela diametra cauruma urbšana armēta betona ēkas pamatos driller meistari urbj caurumus ēkas betona pamatos ventilācijas cauruma urbšana virtuves sienā cauruma urbšana mūrētos laukakmeņu pamatos liela diametra cauruma urbšana ēkas sienā cauruma urbšana ēkas sienā ar pacēlāju cauruma urbšana ēkas sienā lielizmēra cauruma urbšana gatavošanās ailas zāģēšanai ēkas betona pamatos izurbjot caurumus liela diametra caurumi ēkas betona konstrukcijā cauruma urbšana būvlaukumā meistars urbj caurumu ēkas būvlaukumā cauruma urbšana ēkas betona sienā cauruma urbšana betona sienā meistaram stāvot līdz potītēm ūdenī liela diametra cauruma urbšana ēkas pagraba ķieģeļu sienā cauruma urbšana būvlaukumā cauruma urbšana ēkas ārsienā meistaram ar urbi stāvot uz trepēm guļbaļku ēkas sienā izurbts caurums ar gludām malām un bez putekļiem cauruma urbšana ķieģeļu ēkas ārsienā ar pacēlāju liela diametra cauruma urbšana ēkas pamatos ar dimanta kroņurbi ēkas betona sienā izurbts caurums ar gludām malām lielizmēra cauruma urbšana ar liela diamtera urbi ēkas betona sienā maza diamtera kabeļiem paredzēti caurumi ēkas ārsienā liela diamtera cauruma urbšana biroja griestos ar putekļusūcēju trīs svaigi izurbti caurumi ēkas betona sienā betona plākšņu celiņā izurbti caurumi cauruma urbšana ēkas sienā no ārpuses ar liela diamtera kroņurbis svaigi izurbts caurums ēkas sienā ar gludām malām liela diametra cauruma urbšana sienā pie griestiem cauruma urbšana biroja sienā bez putekļiem un plaisām un ar gludām malām divi meistari urbj divus liela izmēra caurumus ēkas sienā ar dimanta kroņurbjiem ēkas ārsienā izurbts caurums meistars urbj liela diametra caurumu ēkas sienā nosūcot putekļus ar putekļusūcēju

DrilleR TV — video par mūsu ikdienu

Betona urbšana ir DrilleR īpašā kompetence, jo urbšana betonā ir tā joma, kurā mūsu uzņēmums var lepoties ar milzīgu pieredzi. Gadu gaitā caurumi urbti visdažādākajos diametros un materiālos, ne tikai betonā. Kā īpaši eksotisku piemēru varam minēt cauruma urbšanu 800 gadus senās ozola sijās, ko veicām kādā ēkā Vecrīgā.

Atšķirībā no citiem tradicionālajiem urbšanas veidiem dimanta urbšana ir vismodernākā un progresīvākā, jo urbumi tiek veikti ātri, bez vibrācijas, praktiski jebkurā leņķī un materiālā. DrilleR meistaru rīcībā ir iekārtas, ar kurām urbšana betonā veikta diametrā līdz pat metram un piecu metru dziļumā. Tieši tā — betona urbšana nav joka lieta, un DrilleR ir liela pieredze arī milzīga diametra caurumu urbšanā.
Ja urbšana betonā nepieciešama biroja telpu sienās, grīdās vai griestos, variet būt droši, ka telpas netiks piedrazotas, sienas nebūs sabojātas, tiks izmantots profesionāls putekļsūcējs. Dimanta urbšana ir tehnoloģija, kas garantē, ka urbuma malas būs ideāli gludas, vienalga vai urbums veikts simtgadīgu ķieģeļu mūrī, vai stiegrotā dzelzsbetonā.

Ar būvniecības nozari nesaistīti cilvēki, kuriem betona urbšana nav pazīstama, nereti vaicā ar ko urbšana betonā atšķiras no tādas metodes kā dimanta urbšana. Atbilde ir vienkārša — tās ir pilnīgi identiskas lietas, ja vien tiek izmantotas profesionālas iekārtas ar dimanta kroņurbjiem. Vēl jāatzīmē, ka dimanta urbšana ir salīdzinoši klusa, jo neizmanto triecienu metodi kā, piemēram, betona urbšana ar perforatoru.
Driller logo monohromatisks
Zvani tūlīt
Darba laiks
Pirmd-Sest: 8-17
Strādājam
visā Latvijā


SIA "DrilleR"
Reģ.nr.: 40103911458
PVN reģ.nr.: LV40103911458
Brīvības gatve 261-1, Rīga, LV-1006

AS "Swedbank"
LV28HABA0551040293119

E-pasts:
info@driller.lv
administracija@driller.lv