Betona zāģēšana

Zāģējam praktiski jebkuru materiālu
Perfekti gludas zāģējuma malas
Mēs parūpēsimies par darba procesā radušos būvgružu utilizāciju.
Zāģējam bez vibrācijas, neradot plaisas.

Betona zāģēšana “ar glanci”

Piedāvājam betona zāģēšanas pakalpojumu.

Ja ir nepieciešams izzāģēt logu vai durvis sienā, uzticaties pieredzējušiem meistariem, kuri paveiks šo darbu precīzi, kārtīgi un droši ar profesionālās tehnikas palīdzību.

Lai veiktu pasūtījumu vai uzzinātu precīzas darbu izmaksas, droši zvaniet jau tūlīt!

Turklāt sienas biezumam nepārsniedzot 20 centimetrus, zāģēšanas darbus veiksim savācot darbu gaitā radušos putekļus ar īpašu putekļu sūcēju.
betona būvkonstrukciju zāģēšana

Zāģējam gludi!

Betona zāģēšana tiek veikta ar profesionāliem, moderniem un jaudīgiem instrumentiem, turklāt zāģēt iespējams ne tikai betonu, bet arī armētu dzelzsbetonu, akmeņus, praktiski jebkuras cietības materiālu.

Zāģēšanas laikā troksnis būs minimāls, nebūs arī vibrāciju, kas varētu radīt mikroplaisas.

Zāģētā virsma būs slīpēti gluda.
betona zāģēšana (ailas izzāģēšana betona sienā)

DrilleR piedāvājums

Saprātīgas cenas plus kārtīgi paveikts darbs!

Kāpēc izvēlēties DrilleR

  • Mēs problēmas nevis radām, bet atrisinām.
  • Uzņemamies darbus, no kuriem citi atsakās.
  • Ko apsolam — to izdarām.
  • Kvalitāte un precizitāte — tie esam mēs.
  • Firmas vadītājs pesonīgi atbild par katru meistaru.
  • Reaģējam operatīvi un spējam ātri veikt lielus apjomus.

Betona zāģēšanas darbu fotogrāfijas

betona konstrukciju zāģēšana dzelzsbetona zāģēšana betona būvkonstrukciju zāģēšana dzelzbetona konstrukciju zāģēšana betona zāģēšana (ailas izzāģēšana betona sienā) meistars zāģē betona konstrukcijas jaunbūves būvlaukumā meistars ar rokas zāģi zāģē loga ailu betona sienas zāģēšana betona sienas zāģēšana jaunbūvē meistars zāģē betona sienu betona zāģēšana ar rokas dimanta ripzāģi DrilleR meistars zāģē betona sienu būvlaukumā ēkas būvlaukumā meistars zāģē betona sienu betona sienas zāģēšana rokas ripzāģis betona sienas zāģēšanai driller meistars ar rokas ripzāģi profesionāli zāģē dzelzsbetonu grīdā izzāģēta atvere meistars zāģē betonu driller meistars profesionāli zāģē betona sienu meistars ar zāģi gatavojas zāģēt betona sienu betona grīdā izzāģēta aila betona sienā izzāģēta aila ēkas sienā izzāģēta durvju atvere ēkas betona sienā izzāģēta loga aila ēkas betona sienā profesionāli  izzāģēta loga aila Driller meistars profesionāli veic senas laukakmeņu sienas zāģēšanu ar rokas zāģi svaigi izzāģēta loga aila ēkas sienā ar dzelzs pārsedzi DrilleR meistars ar rokas zāģi prasmīgi zāģē betona sienu dzirkstelēm šķīstot meistars zāģē ailu betona sienā kurā iepriekš izurbti caurumi stūros Driller meistars zāģē ķieģeļu kolonnu ēkas sienā izzāģēta durvju aila ar metāla pārsedzi meistars ar rokas zāģi zāģē loga ailu

DrilleR TV — video par mūsu ikdienu

Betona zāģēšana mūsdienās ir kļuvusi par praktiski neatņemamu jebkura remonta veikšanas sastāvdaļu. Kad runa ir par jauna loga izveidi vai esošā paplašināšanu, jaunu durvju izzāģēšanu vai vienkāršu ailes izveidi sienā, tad skaidrs, ka jums būs nepieciešama zāģēšana betonā.

Protams, betona zāģēšana ir tikai vispārējs nosaukums zāģēšanas darbiem, kas tiek veikti praktiski jebkurā materiālā, un profesionāļu vidē pazīstama kā dimanta zāģēšana, jo zāģa ripa apdarināta ar dimanta segmentiem, kas ir ārkārtīgi ciets materiāls, ar kura palīdzību iespējams zāģēt pat metāla plāksnes.
Ja senāk mājas būvēja no ķieģeļiem un koka sijām, tad modernajā ēku būvniecībā tiek izmantoti blīvi un monolīti materiāli tos vēl papildus stiprinot ar metāla armējumu. Šādās sienās ar parastu urbi grūti pat caurumu izurbt, bet dimanta zāģēšana izveidos logus un durvju ailes ātri un viegli pat viscietākajā materiālā. Ja agrāk betona demontāža tika veikta ar triecienu metodi, tad tāda mūsdienīga metode kā dimanta zāģēšana ļauj caurzāģēt betona sienas ar minimālu troksni, bez vibrācijas un praktiski bez putekļiem.

Starp DrilleR pastāvīgajiem klientiem ir daudzi no lielākajiem Latvijas būvuzņēmumiem, kuriem betona zāģēšana nepieciešama gan jaunbūvēs, gan restaurējamos objektos. Kādēļ tādi lieli uzņēmumi neuztur savas zāģēšanas brigādes? Tādēļ, ka zāģēšana betonā ir darbs, kam nepieciešama augsta profesionālā kvalifikācija un pieredze, kuru iegūt un uzturēt iespējams tikai nemitīgi veicot augstas sarežģītības darbus.

DrilleR uzņemas atbildību un garantē kvalitatīvu pakalpojumu, kuru sniegs pieredzējušu un zinošu meistaru brigāde. Zāģēšana betonā, jeb tā saucamā dimanta zāģēšana, ir atbildīgs un precīzs darbs, kuru visdrošāk uzticēt prasmīgu meistaru komandai.
Driller logo monohromatisks
Zvani tūlīt
Darba laiks
Pirmd-Sest: 8-17
Strādājam
visā Latvijā


SIA "DrilleR"
Reģ.nr.: 40103911458
PVN reģ.nr.: LV40103911458
Brīvības gatve 261-1, Rīga, LV-1006

AS "Swedbank"
LV28HABA0551040293119

E-pasts:
info@driller.lv
administracija@driller.lv